Enthousiaste spelers, veel ouders, opa’s en oma’s, broertjes en zusjes, vriendjes……alle ingrediënten waren aanwezig om er een echte kampioenswedstrijd van te maken. Hoewel er nog een aantal competitiewedstrijden op het programma staan was dit de eerste mogelijkheid om kampioen te worden. De voorsprong op de overige teams bedroeg minimaal 5 punten.
De spelers waren totaal niet zenuwachtig en begonnen direct met het snelle aanvallende spel waarop de tegenstander Lido geen antwoord had. Door de aanmoedigingen van het publiek en de fanatieke spelers resulteerde dit in een einduitslag van 22-2.
Een groot applaus, een kampioensshirt, een medaille en snoepzak voor de spelers en een medaille en bloemen voor de trainers/coaches werden gevolgd door een heerlijke teamlunch met de ouders waaruit maar weer eens bleek hoe goed de teamspirit is binnen Aristos D2.