Teams

Hieronder staat informatie over de verschillende teams van Aristos

Meisjes / jongens F-jeugd

Coach Emmy van Deurhof  06 13493857
Maartje vd Mortel  06 24816103
Trainer Emmy van Deurhof
Maartje vd Mortel
Jochem van Essen
Luuk Eradus
Trainingstijden buiten Woensdag 17:00-18:00 u. veldjes sporthal Naestenbest
Trainingstijden zaal binnen Woensdag 17:00-18:00 u. Sporthal Heerbeeck

IMG-20180929-WA0001

Meisjes / jongens E-jeugd

Coach Diana Rovers  06-30 408007
Begeleider Sanne van Opstal  06-53 254799
Trainer Nathalie Beekmans
Bregje van Dungen
Kim Hendrikx
Trainingstijden buiten Dinsdag 18.00-19.00 u. veld 2 sporthal Naesten
Trainingstijden zaal binnen Dinsdag 18.00-19.00 u. best Sporthal 2 Naestenbest

 

 

Meisjes / jongens D2-jeugd

Coach Dieter van Riel  06-53 254799
Trainer Nathalie Beekmans
Bregje vd Dungen
Kim Hendrikx
Trainingstijden buiten di. 18:00 – 19:00 uur veld 1 sporthal Naestenbest
wo. 18:00 – 19:00 uur veld 1 sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen di. 18:00 – 19:00 uur Sporthal 1 Naestenbest

 

 

Meisjes / Jongens D1-jeugd

Coach Yvonne de Korte  06-48353255
Trainer Yvonne de Korte
Trainingstijden buiten. dinsdag 18.00-19.00u. veld 1 Sporthal Naestenbest
donderdag 18.00- 19.00u. veld 1 Sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen. dinsdag 18.00-19.00 u. Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 18.00-19.00u Sporthal 2 Naestenbest

 

 

Jongens C-jeugd

Coach Fred van Essen 06 21141028
Begeleider Pim van Dungen
Trainer di. Fred van Essen
do. Pim van Dungen
Trainingstijden buiten dinsdag 18.00-19.00 veld 2 Sporthal Naestenbest
donderdag 18.00-19.00 veld 1 Sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 18.00-19.00 Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 18.00-19.00 Sporthal 2 Naestenbest

 

 photo

 

 

 

 

 

 

JC

 

Jongens B-jeugd

Coach Edwin Wolters
Angela Eijkemans
Mariska Leemans
A vd Steen
Begeleider Gerard de Deppo
Trainer Erik van Brederode  06-51 355037
Erik van Happen
Trainingstijden buiten dinsdag 19.00-20.00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
woensdag 18:00-19:00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 19:00-20:00 u. Sporthal 2 Naestenbest
woensdag 19:00-20:00 u. Sporthal Heerbeeck

 

 

Meisjes B-jeugd

Coach  Erik van Brederode  06-51 355037
Begeleider  Petra Mocking
Trainer  Erik van Brederode  06-51 355037
 Erik van Happen
Trainingstijden buiten dinsdag 19.00-20.00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
woensdag 18:00-19:00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 19:00-20:00 u. Sporthal 2 Naestenbest
woensdag 19:00-20:00 u. Sporthal Heerbeeck

 

Heren 2

Coach Bart Ambaum
Trainer Kees Berkelmans
Trainingstijden zaal woensdag 20.30 – 22.00 u.  Liempde

 

20180926_204710

Heren 1

Coach Arthur van Bergen  06 – 578 444 26
Begeleider Erwin Stobbe
Trainer di Arthur van Bergen
wo Ronnie Peters
Trainingstijden zaal dinsdag 19.00-20.30 u. Sporthal 1 Naestenbest
woensdag 21:00 – 22:30 u. Sporthal Heerbeeck

 

 

 

Dames recreanten

Trainer / Coach -
HC Contactpersoon Angela Eijkemans tel. 0499-392275
[email protected]l
Trainingstijden zaal -

P1280696a

Dames 3

 

 

Coach Mary vd Dungen
Judith de Kuiper
Begeleider Judith de Kuiper
Trainer Mary vd Dungen
Judith de Kuiper
 Trainingstijden binnen  woensdag 20:00 – 21:00  Heerbeeck

 

S S

Dames 2

Coach Henri van Vroenhoven  040-2811266
Trainer di. Henri van Vroenhoven
do. Servaas Duif
Trainingstijden zaal dinsdag 19:00-20:30 u. Sporthal 2 en 1 Naestenbest

Dames 1

Coach Servaas Duif
Begeleider Diny de Bresser  06-48 817572
Petra Mocking  0499-313934
Frank Purschel   0499-395706
Trainer Servaas Duif
Frank Purschel   0499-395706
Trainingstijden zaal dinsdag 19.00-20.30 u. Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 19.00-20.30 u. Sporthal 2 Naestenbest