Teams

Hieronder staat informatie over de verschillende teams van Aristos

Meisjes / jongens F-jeugd

Coach Emmy van Deurhof  06 13493857
Maartje vd Mortel
Trainer Emmy van Deurhof
Maartje vd Mortel
Jochem + Tijn + Thijn
Trainingstijden buiten Woensdag 17:00-18:00 u. veldjes sporthal Naestenbest
Trainingstijden zaal binnen Woensdag 17:30-18:30 u. Sporthal Heerbeeck

IMG-20180929-WA0001

Meisjes / jongens E2-jeugd

Coach Joram Dupont
Begeleider Silvia Szczygiel
Trainer di Berry van Belkom
do Ingrid Stobbe /

Rosanne Vosters

Trainingstijden buiten Di + Do 18.00-19.00 u. veld 2 sporthal Naesten
Trainingstijden zaal binnen Di + Do 18.00-19.00 u. best Sporthal 2 Naestenbest

 

 

Meisjes / jongens E1-jeugd

Coach Berry van Belkom
Begeleider Sanne van Opstal  06-53 254799
Trainer di Berry van Belkom
do Ingrid Stobbe /

Rosanne Vosters

Trainingstijden buiten Di + Do 18.00-19.00 u. veld 2 sporthal Naesten
Trainingstijden zaal binnen Di + Do 18.00-19.00 u. best Sporthal 2 Naestenbest

 

 foto E

Meisjes / Jongens D1-jeugd

Coach Dieter van Riel
Trainer di Nathalie  BeekmansBregje vd DungenKim Hendrikx

do Bart van Linder

 

Trainingstijden buiten. dinsdag 18.00-19.00u. veld 1 Sporthal Naestenbest
donderdag 18.00- 19.00u. veld 1 Sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen. dinsdag 18.00-19.00 u. Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 18.00-19.00u Sporthal 2 Naestenbest

 

d1

Jongens C-jeugd

Coach Fred van Essen 06 21141028
Begeleider Pim van Dungen
Trainer di.Vacant
do. Pim van Dungen
Trainingstijden buiten dinsdag 18.00-19.00 veld 2 Sporthal Naestenbest
donderdag 18.00-19.00 veld 1 Sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 18.00-19.00 Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 18.00-19.00 Sporthal 2 Naestenbest

 

 photo

 

 

 

 

 

 

 

Jongens B-jeugd

Coach Angela Eijkemans
A vd Steen
Trainer di Edwin Wolters

do ??

Trainingstijden buiten dinsdag 19.00-20.00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
woensdag 18:00-19:00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 19:00-20:00 u. Sporthal 2 Naestenbest
woensdag 19:00-20:00 u. Sporthal Heerbeeck

 

 

Meisjes B-jeugd

Coach Petra Mocking
Begeleider Joop Baltussen
Trainer Joop Baltussen
Trainingstijden buiten dinsdag 19.00-20.00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
woensdag 19:00-20:00 u. Veld 2 sporthal Naestenbest
Trainingstijden binnen dinsdag 19:00-20:00 u. Sporthal 2 Naestenbest
woensdag 19:00-20:00 u. Sporthal Heerbeeck

 

Heren 2

Coach

2e begeleider

Vacant HCB/

Eric van Brederode

Trainer HCB

Eric van Brederode

Trainingstijden zaal woensdag 20.30 – 22.00 u.  Liempde

 

20180926_204710

Heren 1

Coach Arthur van Bergen  06 – 578 444 26
Begeleider Erwin Stobbe
Trainer di Arthur van Bergen
do Ronnie Peters
Trainingstijden zaal dinsdag 19.00-20.30 u. Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 20:15 – 21:45 u. Sporthal 1 Naestenbest

 

 

 

Dames recreanten

Trainer / Coach -
HC Contactpersoon Angela Eijkemans tel. 0499-392275
[email protected]l
Trainingstijden zaal -

P1280696a

Dames 3

 

 

Coach
Judith de Kuiper
Begeleider Judith de Kuiper
Trainer Vacant
 Trainingstijden binnen  woensdag 20:00 – 21:00  Heerbeeck

 

S S

Dames 2

Coach Henri van Vroenhoven

Angelique Lenen

 040-2811266
Trainer di. Henri van Vroenhoven
Trainingstijden zaal dinsdag 19:00-20:30 u. Sporthal 2 en 1 Naestenbest

Dames 1

Coach Marc Peels
Begeleider Diny de Bresser  06-48 817572
Petra Mocking  0499-313934
Trainer Marc Peels
Trainingstijden zaal dinsdag 19.00-20.30 u. Sporthal 1 Naestenbest
donderdag 19.00-20.30 u. Sporthal 2 Naestenbest